Знання – це скарб, а книга – ключ до нього


Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди особливий − яскравістю вражень, нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року − це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів, свято, що якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
1 вересня − день квітів та листівок, це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість − бути освіченими людьми.
День початку навчального року в Україні відзначається 1 вересня. Державним святом його було проголошено 1 вересня 1984 року Верховною Радою СРСР. Для першокласників це «Свято Першого дзвоника», для всіх інших — початок нового навчального року. З нагоди Дня Знань бібліотекарем підготовлена виставка книжкових видань, які будуть цікаві та корисні у навчанні користувачам, які відвідують нашу бібліотеку.Коментарі