Безпека в Інтернеті

 Інтернет – це цікавий та захоплюючий світ, який дозволяє нам дізнаватись про світ цікавого, спілкуватись з людьми в різних кінцях світу, грати в цікаві ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями. Але як і в будь - якому іншому світі в Інтернеті є свої правила, яких треба суворо дотримуватись, для того, щоб уникнути неприємних та небезпечних ситуацій. За ініціативою компанії «Microsoft Україна» з лютого 2016 року відзначається День безпечного Інтернету. Саме ця організація є засновником веб-ресурсу «Он-ляндія – безпека дітей в Україні». Саме тому у бібліотеці сьогоднішню зустріч ми присвятили темі «Безпека в Інтернеті".  На зустріч до бібліотеки було запрошено студента національного технічного  університету Дзюбенка Костянтина. 


Діти з цікавістю слухали основні правила безпеки в Інтернеті для підвищення їх обізнаності щодо безпечної поведінки в Всесвітній мережі.


Я сподіваюсь,що сьогоднішня зустріч, навчила багатьом правилам поведінки в Інтернеті, познайомила із загрозами, що несе Інтернет та відзначила позитивні моменти користування мережею.


Коментарі